Аспиратор
60320
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
A
Цена:
€0.00
€152.00
0.00 лв.
297.29 лв.
| Марка | MICAN |
|---|---|
| Категория | Аспиратори за стенен монтаж |
| Тип | Стенен |
| Тип мотор | Турбинен |
| Брой лампи | |
| Брой мотори | 1 |
| Ниво на шума | 65 dB |
| Размери (ШхВхД) | 90 х 25 x 50 см |
| Тип осветление | |
| Филтър за мазнини | Да |
| Мощност при включване | |
| Степени на вентилатора | 3 |
| Цвят на корпуса / комина | Инокс |
| Диаметър на въздуховода | 15 см |
| Мощност на осветлението | |
| Материал на корпуса / комина | Инокс |
| Годишна консумация на енергия | 59,9kWh |
| Максимална циркулация при екстракция | |
| Максимална циркулация при рециркулация | 600 ³/h |