Аспиратор Neff
D65IEE1S0
ОРИГИНАЛНО ОПАКОВАН УРЕД
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
B
Цена:
€664.00
€561.00
1,298.67 лв.
1,097.22 лв.
| Марка | NEFF |
|---|---|
| Категория | Аспиратори за стенен монтаж |
| Тип | Стенен |
| Тип мотор | Турбинен |
| Брой лампи | 2 |
| Брой мотори | 1 |
| Ниво на шума | 60 dB |
| Размери (ШхВхД) | 60 x 112.6 x 43.4 см |
| Тип осветление | LED |
| Филтър за мазнини | Да |
| Мощност при включване | |
| Степени на вентилатора | 3 +1 |
| Цвят на корпуса / комина | Инокс |
| Диаметър на въздуховода | 15 см |
| Мощност на осветлението | 3 W |
| Материал на корпуса / комина | Инокс |
| Годишна консумация на енергия | 59 кВч/г |
| Максимална циркулация при екстракция | 670 m³/h |
| Максимална циркулация при рециркулация | 400 m³/h |