Аспиратор NEFF
d95ihm1s0
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
A
Продуктът не е наличен
| Марка | NEFF |
|---|---|
| Категория | Аспиратори за стенен монтаж |
| Тип | Стенен |
| Тип мотор | Турбинен |
| Брой лампи | 2 |
| Брой мотори | 1 |
| Ниво на шума | 57dB |
| Размери (ШхВхД) | 89 x 119.8 x 49.9 см |
| Тип осветление | LED |
| Филтър за мазнини | Да |
| Мощност при включване | |
| Степени на вентилатора | 3 |
| Цвят на корпуса / комина | Черен |
| Диаметър на въздуховода | 15см |
| Мощност на осветлението | |
| Материал на корпуса / комина | Инокс |
| Годишна консумация на енергия | 53кВч/г |
| Максимална циркулация при екстракция | 700 m³/h |
| Максимална циркулация при рециркулация | 416 m³/h |