Аспиратор IGNIS
DNHCM 95 LSX
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
C
Цена:
€204.00
€150.00
398.99 лв.
293.37 лв.
| Марка | IGNIS |
|---|---|
| Категория | Аспиратори за стенен монтаж |
| Тип | Стенен |
| Тип мотор | Турбинен |
| Брой лампи | |
| Брой мотори | 1 |
| Ниво на шума | 68 dB |
| Размери (ШхВхД) | 90 х 86 х 45 см |
| Тип осветление | LED |
| Филтър за мазнини | Да |
| Мощност при включване | |
| Степени на вентилатора | 3 |
| Цвят на корпуса / комина | Инокс |
| Диаметър на въздуховода | 15 см |
| Мощност на осветлението | |
| Материал на корпуса / комина | Инокс |
| Годишна консумация на енергия | 96 кВч/г |
| Максимална циркулация при екстракция | |
| Максимална циркулация при рециркулация | 570 m³/h |