Аспиратор Haier
HATS9DS46BWIFI
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
A
Цена:
€500.00
€350.00
977.92 лв.
684.54 лв.
| Марка | HAIER |
|---|---|
| Категория | Аспиратори за стенен монтаж |
| Тип | Стенен |
| Тип мотор | Турбинен |
| Брой лампи | 1 |
| Брой мотори | 1 |
| Ниво на шума | 63 dB |
| Размери (ШхВхД) | 90 х 102 х 50.4 см |
| Тип осветление | LED |
| Филтър за мазнини | Да |
| Степени на вентилатора | 5 |
| Цвят на корпуса / комина | Черен |
| Диаметър на въздуховода | 15 см |
| Мощност на осветлението | 8 W |
| Материал на корпуса / комина | матово черно тяло |
| Годишна консумация на енергия | 46 кВч/г |
| Максимална циркулация при екстракция | 571m³/h |
| Максимална циркулация при рециркулация | 852 m³ / h |