Аспиратор Amica
KH 694 616 SM
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
A
Цена:
€408.00
€255.00
797.98 лв.
498.74 лв.
| Марка | AMICA |
|---|---|
| Категория | Аспиратори за стенен монтаж |
| Тип | Стенен |
| Тип мотор | Турбинен |
| Брой лампи | 1 |
| Брой мотори | 1 |
| Ниво на шума | 66 dB |
| Размери (ШхВхД) | 90 x 177.2 x 54.5 см |
| Тип осветление | LED |
| Филтър за мазнини | Да |
| Степени на вентилатора | 4 |
| Цвят на корпуса / комина | Черен |
| Диаметър на въздуховода | 15 см |
| Мощност на осветлението | 10 W |
| Годишна консумация на енергия | 36 кВч/г |
| Максимална циркулация при екстракция | 259 m³/h |
| Максимална циркулация при рециркулация | 577 m³ / h |