Аспиратор ZANKER
KHB90460XA
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
D
Цена:
€204.00
€130.00
398.99 лв.
254.26 лв.
| Марка | Zanker |
|---|---|
| Категория | Аспиратори за стенен монтаж |
| Тип | Стенен |
| Тип мотор | Турбинен |
| Брой лампи | 2 |
| Брой мотори | 1 |
| Ниво на шума | 65 dB |
| Размери (ШхВхД) | 89.8 x 118 x 45 см |
| Тип осветление | LED |
| Филтър за мазнини | Да |
| Степени на вентилатора | 2 |
| Цвят на корпуса / комина | Инокс |
| Диаметър на въздуховода | 15 см |
| Мощност на осветлението | 8 W |
| Материал на корпуса / комина | Инокс |
| Максимална циркулация при екстракция | 270 m³/h |
| Максимална циркулация при рециркулация | 400 m³ / h |