Аспиратор FABER
VRT BK A90 2LS
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
Цена:
€305.00
€255.00
596.53 лв.
498.74 лв.
| Марка | FABER |
|---|---|
| Категория | Аспиратори за стенен монтаж |
| Тип | Стенен |
| Тип мотор | Турбинен |
| Брой лампи | 2 |
| Брой мотори | 1 |
| Ниво на шума | 42 dB |
| Размери (ШхВхД) | 90 x 74 x 38 см |
| Тип осветление | LED |
| Филтър за мазнини | Да |
| Мощност при включване | |
| Степени на вентилатора | 3 |
| Цвят на корпуса / комина | Черен |
| Диаметър на въздуховода | 15 см |
| Мощност на осветлението | |
| Материал на корпуса / комина | Стомана |
| Годишна консумация на енергия | |
| Максимална циркулация при рециркулация | 580 m³/h |