Аспиратор Gorenje
WHC963A1X
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
B
Цена:
€357.00
€255.00
698.23 лв.
498.74 лв.
| Марка | Gorenje |
|---|---|
| Категория | Аспиратори за стенен монтаж |
| Тип | Стенен |
| Тип мотор | Турбинен |
| Брой лампи | 2 |
| Брой мотори | 1 |
| Ниво на шума | 62 dB |
| Размери (ШхВхД) | 90 х 69 х 50 см |
| Тип осветление | LED |
| Филтър за мазнини | Да |
| Степени на вентилатора | 3 |
| Цвят на корпуса / комина | Инокс |
| Диаметър на въздуховода | 15 см |
| Мощност на осветлението | 6 W |
| Материал на корпуса / комина | Инокс |
| Максимална циркулация при екстракция | 737 m³/h |
| Максимална циркулация при рециркулация | 451 m³/h |