Аспиратор Siemens
LB55565
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
C
Цена:
€306.00
€255.00
598.48 лв.
498.74 лв.
| Марка | SIEMENS |
|---|---|
| Категория | Аспиратори за вграждане |
| Тип | Пълно вграждане |
| Тип мотор | Турбинен |
| Брой лампи | 2 |
| Брой мотори | 1 |
| Ниво на шума | 56 dB |
| Размери (ШхВхД) | 53 х 16 х 38 см |
| Тип осветление | LED |
| Филтър за мазнини | Да |
| Степени на вентилатора | 3 |
| Диаметър на въздуховода | 15 см |
| Мощност на осветлението | 2 W |
| Годишна консумация на енергия | 80 кВч/г |
| Максимална циркулация при екстракция | 590 m³/h |
| Максимална циркулация при рециркулация | 260 m³/h |