Телескопичен аспиратор AEG
DPE5960G
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
Цена:
€408.00
€305.00
797.98 лв.
596.53 лв.
| Марка | AEG Elektrolux |
|---|---|
| Категория | Аспиратори |
| Тип | Телескопичен |
| Тип мотор | Турбинен |
| Брой лампи | 1 |
| Брой мотори | 1 |
| Ниво на шума | 60 dB |
| Размери (ШхВхД) | 90 x 40 x 30 см |
| Тип осветление | LED |
| Филтър за мазнини | Да |
| Степени на вентилатора | 3 +1 |
| Цвят на корпуса / комина | Черен |
| Диаметър на въздуховода | 15 см |
| Мощност на осветлението | 6 W |
| Материал на корпуса / комина | Инокс |
| Годишна консумация на енергия | 57 кВч/г |
| Максимална циркулация при екстракция | 660 m³/h |
| Максимална циркулация при рециркулация | 495 m³/h |