Аспиратор AEG
GD4950B
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
Цена:
€357.00
€255.00
698.23 лв.
498.74 лв.
| Марка | AEG Elektrolux |
|---|---|
| Категория | Аспиратори |
| Тип | Стенен |
| Тип мотор | Турбинен |
| Брой лампи | 2 |
| Брой мотори | 1 |
| Ниво на шума | 69 dB |
| Размери (ШхВхД) | 90 х 105 х 50 см |
| Тип осветление | Халогенно |
| Филтър за мазнини | Да |
| Мощност при включване | |
| Степени на вентилатора | 3 |
| Цвят на корпуса / комина | Инокс |
| Диаметър на въздуховода | 15 см |
| Мощност на осветлението | |
| Материал на корпуса / комина | Инокс |
| Годишна консумация на енергия | |
| Максимална циркулация при екстракция | |
| Максимална циркулация при рециркулация | 600 m³/h |