Аспиратор AEG
GD5970V
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
A
Цена:
€700.00
€445.00
1,369.08 лв.
870.34 лв.
| Марка | AEG Elektrolux |
|---|---|
| Категория | Аспиратори |
| Тип | Стенен |
| Тип мотор | Турбинен |
| Брой лампи | |
| Брой мотори | 1 |
| Ниво на шума | 66 dB |
| Размери (ШхВхД) | 90 х 95 х 40 см |
| Тип осветление | LED |
| Филтър за мазнини | Да |
| Мощност при включване | |
| Степени на вентилатора | 3 +1 |
| Цвят на корпуса / комина | Черен |
| Диаметър на въздуховода | 15 см |
| Мощност на осветлението | 6 W |
| Материал на корпуса / комина | Стомана |
| Годишна консумация на енергия | 47 кВч/г |
| Максимална циркулация при екстракция | |
| Максимална циркулация при рециркулация | 710 m³ / h |