Аспиратор Amica
khf 682 601 s
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
A
Продуктът не е наличен
| Марка | AMICA |
|---|---|
| Категория | Аспиратори |
| Тип | Стенен |
| Тип мотор | Турбинен |
| Брой лампи | 2 |
| Брой мотори | 1 |
| Ниво на шума | 62 dB |
| Размери (ШхВхД) | 80 x 37 x 38 см |
| Тип осветление | LED |
| Филтър за мазнини | Да |
| Мощност при включване | |
| Степени на вентилатора | 3 +1 |
| Цвят на корпуса / комина | Черен |
| Диаметър на въздуховода | 15 см |
| Мощност на осветлението | |
| Материал на корпуса / комина | Стомана |
| Годишна консумация на енергия | 40 кВч/г |
| Максимална циркулация при екстракция | |
| Максимална циркулация при рециркулация | 730 m³ / h |