Мобилен климатик CHIQ
CPC12PAP02
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
A
Цена:
€306.00
€265.00
598.48 лв.
518.29 лв.
| Марка | CHiQ |
|---|---|
| Категория | Дребни Уреди |
| Сух режим | Да |
| Ниво на шум | 65 dB |
| Тип дисплей | LED |
| Размери (ШхВхД) | 45.5 х 75.7 х 37.4 см |
| Хладилен агент | R290 |
| Режим на заспиване | Да |
| Мощност на охлаждане | 3517W |
| Отстраняване на влага | 1.6L/h |
| Циркулация на въздуха | 380m3/h |
| Контрол на температурата | Да |
| EER КОЕФ. НА ТРАНСФ. ОХЛАЖДАНЕ | 2.6 |
| Номинална охлаждаща мощност | 1350W |
| Индикатор за пълен резервоар | Да |
| Контрол на скоростта на вентилатора | Да |