Пречиствател на въздух SHARP
KC-A40EU-W
24 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
Цена:
€613.00
€460.00
1,198.92 лв.
899.68 лв.
| Марка | SHARP |
|---|---|
| Категория | Дребни Уреди |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 8.1 кг |
| Тип филтър | Въглероден HEPA |
| Ниво на шум | 16/40/46 dB |
| Размери (ШхВхД) | 24.2 x 57 x 38.2 см |
| Поток на въздух | 216 м³/н |
| Степен скорости | 3 |
| Максимална мощност | 25 W |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Препоръчителна площ на помещение | 26 м² |