Перална с горно отваряне AEG
LTR7A70260
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
B
Цена:
€600.00
€480.00
1,173.50 лв.
938.80 лв.
| Марка | AEG Elektrolux |
|---|---|
| Категория | Комбинирани перални |
| Цвят | Бял |
| Тип мотор | Инверторен |
| Капацитет | 6 кг |
| Брой програми | 15 |
| Отложен старт | Да |
| Къса програма | Да |
| Размери (ШхВхД) | 40 х 89 х 60 см |
| Ниво на шум при центрофугиране | 78 dB |
| Максимални обороти на центрофуга | 1200 |