Перална със сушилна АЕГ
LWR8B80600
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
Цена:
€1.200.00
€920.00
2,347.00 лв.
1,799.36 лв.
| Марка | AEG Elektrolux |
|---|---|
| Категория | Комбинирани перални |
| Цвят | Бял |
| Universal Dose | Да |
| Тип мотор | Инверторен |
| Капацитет | 10/6 кг |
| Брой програми | 15 |
| Къса програма | Да |
| Отложен старт | Да |
| Размери (ШхВхД) | 60 х 85 х 60 см |
| Клас при центрофуга | А |
| Ниво на шум при центрофугиране | 76 dB |
| Максимални обороти на центрофуга | 1600 |