Перална със сушилна Amica
WAT 404 050
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
Цена:
€430.00
€360.00
841.01 лв.
704.10 лв.
| Марка | AMICA |
|---|---|
| Категория | Комбинирани перални |
| Цвят | Бял |
| Тип мотор | Инверторен |
| Капацитет | 8/5 кг |
| Опция за пара | Да |
| Брой програми | 15 |
| Къса програма | Да |
| Отложен старт | Да |
| Размери (ШхВхД) | 60 x 85 x 47 см |
| Ниво на шум при центрофугиране | 76 dB |
| Максимални обороти на центрофуга | 1400 |