Перална за вграждане AEG
LR7BI6480
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
B
Цена:
€817.00
€705.00
1,597.91 лв.
1,378.86 лв.
| Марка | AEG Elektrolux |
|---|---|
| Категория | Перални за вграждане |
| Цвят | Бял |
| Тип мотор | Инверторен |
| Капацитет | 8 кг |
| Брой програми | 15 |
| Къса програма | Да |
| Отложен старт | Да |
| Размери (ШхВхД) | 60 x 81.5 см х 55 см |
| Ниво на шум при центрофугиране | 69 dB |
| Максимални обороти на центрофуга | 1400 |