Перална м-на AEG
L5FBU20480
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
A
Продуктът не е наличен
| Марка | AEG Elektrolux |
|---|---|
| Категория | Перални |
| Цвят | Бял |
| Тип мотор | Инверторен |
| Капацитет | 8 кг |
| Брой програми | 15 |
| Къса програма | Да |
| Отложен старт | Да |
| Размери (ШхВхД) | 60 х 85 х 50 см |
| Ниво на шум при центрофугиране | 75 dB |
| Максимални обороти на центрофуга | 1400 |