Перална AEG
LR6B60680
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
A
Цена:
€560.00
€420.00
1,095.26 лв.
821.45 лв.
| Марка | AEG Elektrolux |
|---|---|
| Категория | Перални |
| Цвят | Бял |
| Тип мотор | Инверторен |
| Капацитет | 8 кг |
| Брой програми | 10 |
| Размери (ШхВхД) | 60 x 85 x 60.2 см |
| Консумация на вода | 43 л /цикъл |
| Ниво на шум при центрофугиране | 75 dB |
| Максимални обороти на центрофуга | 1600 |