Перална м-на AEG
LR6F65409
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
A
Цена:
€590.00
€485.00
1,153.94 лв.
948.58 лв.
| Марка | AEG Elektrolux |
|---|---|
| Категория | Перални |
| Цвят | Бял |
| Тип мотор | Инверторен |
| Капацитет | 10 кг |
| Брой програми | 11 |
| Отложен старт | Да |
| Къса програма | Да |
| Размери (ШхВхД) | 60 х 85 х 60 см |
| Ниво на шум при центрофугиране | 76 dB |
| Максимални обороти на центрофуга | 1400 |