Пералня AEG
LR6F65489
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
A
Цена:
€600.00
€435.00
1,173.50 лв.
850.79 лв.
| Марка | AEG Elektrolux |
|---|---|
| Категория | Перални |
| Цвят | бял |
| Тип мотор | Инверторен |
| Капацитет | 8 кг |
| Брой програми | 9 |
| Размери (ШхВхД) | 59,6/84,7/60,2 |
| Ниво на шум при пране | 75 dB |
| Годишна консумация на вода | 43 л / цикъл |
| Ниво на шум при центрофугиране | 74dB |
| Максимални обороти на центрофуга | 1400 |