Пералня AEG
LR7A70410
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
A
Цена:
€800.00
€650.00
1,564.66 лв.
1,271.29 лв.
| Марка | AEG Elektrolux |
|---|---|
| Категория | Перални |
| Цвят | Бял |
| Тип мотор | Инверторен |
| Капацитет | 11 кг |
| Брой програми | 11 |
| Опция за пара | Да |
| Отложен старт | Да |
| Къса програма | Да |
| Размери (ШхВхД) | 60 х 85 х 60 см |
| Годишна консумация на вода | 50 л / цикъл |
| Ниво на шум при центрофугиране | 72 dB |
| Максимални обороти на центрофуга | 1400 |