Перална м-на AEG
LR7D70490
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
Цена:
€849.00
€699.00
1,660.50 лв.
1,367.13 лв.
| Марка | AEG Elektrolux |
|---|---|
| Категория | Перални |
| Цвят | Бял |
| Тип мотор | Инверторен |
| Капацитет | 9 кг |
| Брой програми | 11 |
| Отложен старт | Да |
| Къса програма | Да |
| Размери (ШхВхД) | 60 х 85 х 60 см |
| консумация на вода | 46 л |
| Ниво на шум при центрофугиране | 75 dB |
| Максимални обороти на центрофуга | 1400 |