Перална AEG
LR8E75495
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
Цена:
€860.00
€630.00
1,682.01 лв.
1,232.17 лв.
| Марка | AEG Elektrolux |
|---|---|
| Категория | Перални |
| Цвят | Бял |
| Тип мотор | Инверторен |
| Капацитет | 9 кг |
| Wi Fi контрол | Да |
| Брой програми | 15 |
| Къса програма | Да |
| Отложен старт | Да |
| Размери (ШхВхД) | 60 x 85 x 60 см |
| Ниво на шум при центрофугиране | 75 dB |
| Максимални обороти на центрофуга | 1400 |