Перална м-на AEG
LSR6F75479
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
Цена:
€500.00
€390.00
977.92 лв.
762.77 лв.
| Марка | AEG Elektrolux |
|---|---|
| Категория | Перални |
| Цвят | Бял |
| Тип мотор | Инверторен |
| Капацитет | 7 кг |
| Брой програми | 11 |
| Къса програма | ДА |
| Отложен старт | Да |
| Размери (ШхВхД) | 60 х 85 х 48.7 см |
| Ниво на шум при центрофугиране | 75 dB |
| Максимални обороти на центрофуга | 1400 |