Сушилня AEG
TR7T851EX
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
D
Цена:
€670.00
€550.00
1,310.41 лв.
1,075.71 лв.
| Марка | AEG Elektrolux |
|---|---|
| Категория | Сушилни |
| Цвят | бял |
| Капацитет | 8 кг |
| Ниво на шум | 64 dB |
| Термопомпа | Да |
| Брой функции | 12 |
| Размери (ШхВхД) | 60/85/66 |
| Сензор за влага | Да |
| Обем на барабана | 120 л |
| Защита от прегряване | Да |
| Мощност при включване | 70 kW |
| Заключване на челния панел | Да |
| Барабан, който се движи в двете посоки | Да |
| Персонализирани настройки на всички програми | Да |