Сушилна с термопомпа HISENSE
DH5S102BW
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
C
Цена:
€664.00
€540.00
1,298.67 лв.
1,056.15 лв.
| Марка | Hisense |
|---|---|
| Категория | Сушилни |
| Цвят | Бял |
| Капацитет | 10 кг |
| Ниво на шум | 64 dB |
| Термопомпа | Да |
| Брой функции | 17 |
| Отложен старт | Да |
| Размери (ШхВхД) | 60 x 85 x 60 см |
| Сензор за влага | Да |
| Обем на барабана | 120 л |
| Защита от прегряване | Да |
| Заключване на челния панел | Да |
| Барабан, който се движи в двете посоки | Да |
| Персонализирани настройки на всички програми | Да |