Сушилня Gorenje
DHNE93/DE
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
C
Цена:
€536.00
€400.00
1,048.32 лв.
782.33 лв.
| Марка | Gorenje |
|---|---|
| Категория | Сушилни |
| Цвят | Бял |
| Капацитет | 9 кг |
| Ниво на шум | 64 dB |
| Термопомпа | Да |
| Брой функции | 11 |
| Отложен старт | Да |
| Размери (ШхВхД) | 60 х 85 х 60 см |
| Сензор за влага | Да |
| Обем на барабана | 117 л |
| Защита от прегряване | Да |
| Заключване на челния панел | Да |
| Барабан, който се движи в двете посоки | Да |
| Персонализирани настройки на всички програми | Да |