Сушилна SHARP
KD-NCA8S7PW91
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
G
Цена:
€399.00
€295.00
780.38 лв.
576.97 лв.
| Марка | SHARP |
|---|---|
| Категория | Сушилни |
| Цвят | Бял |
| Капацитет | 8 кг |
| Ниво на шум | 65 dB |
| Термопомпа | Не |
| Брой функции | 14 |
| Размери (ШхВхД) | 59.6 х 84.5 х 56.3 см |
| Сензор за влага | Да |
| Обем на барабана | |
| Защита от прегряване | Да |
| Мощност при включване | |
| Заключване на челния панел | Да |
| Барабан, който се движи в двете посоки | Да |
| Персонализирани настройки на всички програми | Да |