Сушилна м-на AEG
TR7T65685
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
C
Цена:
€660.00
€570.00
1,290.85 лв.
1,114.82 лв.
| Марка | AEG Elektrolux |
|---|---|
| Категория | Сушилни |
| Цвят | Бял |
| Капацитет | 8 кг |
| Ниво на шум | 67 dB |
| Термопомпа | Да |
| Брой функции | 11 |
| Отложен старт | Да |
| Размери (ШхВхД) | 60 х 85 х 60 см |
| Сензор за влага | Да |
| Обем на барабана | 117 л |
| Защита от прегряване | Да |
| Заключване на челния панел | Да |
| Барабан, който се движи в двете посоки | Да |
| Персонализирани настройки на всички програми | Да |