сушилня AEG
TR8B75780
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
A
Продуктът не е наличен
| Марка | AEG Elektrolux |
|---|---|
| Категория | Сушилни |
| Цвят | бял |
| Капацитет | 8kg |
| Ниво на шум | 63dB |
| Термопомпа | да |
| Брой функции | 12 |
| Размери (ШхВхД) | 60/85/66 |
| Сензор за влага | да |
| Обем на барабана | 8kg |
| Защита от прегряване | да |
| Заключване на челния панел | да |
| Барабан, който се движи в двете посоки | да |