Сушилна м-на AEG
TR9BM75680
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
C
Цена:
€1.100.00
€900.00
2,151.41 лв.
1,760.25 лв.
| Марка | AEG Elektrolux |
|---|---|
| Категория | Сушилни |
| 3D SCAN | Да |
| Цвят | Бял |
| Капацитет | 8 кг |
| Ниво на шум | 63 dB |
| Термопомпа | Да |
| Брой функции | 15 |
| Отложен старт | Да |
| Размери (ШхВхД) | 60 x 85 x 60 см |
| Сензор за влага | Да |
| Обем на барабана | 117 л |
| Защита от прегряване | Да |
| Мощност при включване | |
| Заключване на челния панел | Да |
| Барабан, който се движи в двете посоки | Да |
| Персонализирани настройки на всички програми | Да |