Сушилня AEG
TR9XW80880
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
A
Цена:
€0.00
0.00 лв.
0.00 лв.
| Марка | AEG Elektrolux |
|---|---|
| Категория | Сушилни |
| Цвят | бял |
| Капацитет | 8 кг |
| Ниво на шум | 60 dB |
| Термопомпа | Да |
| Брой функции | 12 |
| Размери (ШхВхД) | 60/85/66 |
| Сензор за влага | Да |
| Обем на барабана | 120 л |
| Защита от прегряване | Да |
| Мощност при включване | 73 kW |
| Заключване на челния панел | Да |
| Барабан, който се движи в двете посоки | Да |
| Персонализирани настройки на всички програми | Да |