Сушилна SHARP
VG-TCT277PW1
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
G
Цена:
€300.00
€240.00
586.75 лв.
469.40 лв.
| Марка | Vestel |
|---|---|
| Категория | Сушилни |
| Цвят | Бял |
| Капацитет | 7 кг |
| Ниво на шум | 65 dB |
| Термопомпа | Не |
| Брой функции | 11 |
| Размери (ШхВхД) | 60 х 85 х 55 см |
| Сензор за влага | Да |
| Обем на барабана | |
| Защита от прегряване | Да |
| Мощност при включване | |
| Заключване на челния панел | Да |
| Барабан, който се движи в двете посоки | |
| Персонализирани настройки на всички програми | Да |