сушилня Amica
WTK487030
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
G
Цена:
€408.00
€286.00
797.98 лв.
559.37 лв.
| Марка | AMICA |
|---|---|
| Категория | Сушилни |
| Цвят | бял |
| Капацитет | 8kg |
| Ниво на шум | 65dB |
| Термопомпа | нагревател |
| Брой функции | 15 |
| Размери (ШхВхД) | 64/81/63 |
| Сензор за влага | |
| Защита от прегряване | |
| Мощност при включване | 0,5 Вт |
| Заключване на челния панел | да |
| Барабан, който се движи в двете посоки | да |
| Персонализирани настройки на всички програми |