Двузонов виноохладител HAIER
HWS 42 GDAU1
36 месеца гаранция и опция за извозване на стар уред.
G
Цена:
€561.00
€460.00
1,097.22 лв.
899.68 лв.
| Марка | HAIER |
|---|---|
| Категория | Свободностоящи Хладилници |
| Обем | 42 бр |
| Цвят | Черен |
| Ниво на шума | 37 dB |
| Размери (ШхВхД) | 49.7 х 82 х 58.5 см |
| Отваряне на вратата | Дясно |
| ТЕМПЕРАТУРЕН ДИАПАЗОН: | 5-20°C |